Festiwal kobiecości 2018 Suwałki
Dorota Lange & Magdalena Sadłowska /

Dorota Lange  – dyplomowana charakteryzatorka i wizażystka, założycielka Make Up Academy by Dorota LANGE – firmy która jest jej spełnieniem marzeń oraz producentką PUDRU COCAINE BY LANGE.
Dorota jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Teatralno-Filmowej Marii Ewy Dziewulskiej w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Po mistrzowsku wykonuje makijaże na każdą okazję. Od lat związana z telewizją. Na co dzień pracuje na planach zdjęciowych oraz filmowych. Zajmuje się charakteryzacją filmową, estradową, teatralną. Współpracuje z wieloma cenionymi fotografami, operatorami, stylistami fryzur, projektantami ubioru. W swojej pracy spotkała się m.in. z Piotrem Rubikiem, Justyną Steczkowską, Edytą Geppert, Joanną Jabłczyńską, Maciejem Miecznikowskim, Pawłem Stasiakiem, Magdaleną Cielecką, Pawłem Małaszyńskim, Mają Sablewską, Maciejem Musiałem, Zosią Ślotałą, Pauliną Krupińską, Kendi, Michałem Fajbusiewiczem, Rozalią Mancewicz, Jarosławem Kazberukiem, Markiem Twardowskim, Tomaszem Frankowskim, Anną Piszczałką, Marleną Szoką, Igą Drobisz.

Magdalena Sadłowska – trenerka biznesu, doradca finansowy. Od wielu lat pracuje z zarządami firm indywidualnie oraz z zespołami grupowo – szkoli z zarządzania w kryzysie, relacji interpersonalnych, asertywności, radzenia sobie ze stresem. Zarządza dwiema firmami, jest matką, podróżniczką, od czasu do czasu gościnnie videoblogerka i motywatorka.